Forum  Strona Główna

Sylwia Prędkiewicz

Dołączył: 31 Maj 2006

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 23:00, 15 Lut 2007    Temat postu: Uwaga nowi użytkownicy Back to top

Jeśli zarejestrowałeś się na forum- poczekaj na aktywowanie konta. Przy rejestracji proszę o wpisywanie miejscowości pozwoli to na wyeliminowanie spamu, który ostatnimi czasy napływa na forum.
Dziękujemy. Administratorzy.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Sylwia Prędkiewicz dnia Nie 2:02, 25 Mar 2007, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Czw 19:45, 22 Mar 2007    Temat postu: Back to top

Mam problem.Chcę się zarejestrowac,ale po wysłaniu moich danych pojawia się komunikat,że ten adres e-mail został już użyty do zalogowania innego użytkownika.Tak,zgadza się,że wcześniej się już logowałem,ale nie pamiętam mojego hasła.Wcześniej mialem nieprzyjemne zamieszanie i wyslalem maila,by przypomniano mi haslo.Niestety mail zosta pomylkowo usuniety,a gdy drugi raz poprosilem,maila juz nie otrzymalem.Co mam robic??

Sylwia Prędkiewicz

Dołączył: 31 Maj 2006

PostWysłany: Pią 0:06, 23 Mar 2007    Temat postu: Back to top

Wyjście może polegać na zlikwidowaniu Twojego wcześniejszego konta i danych tam zawartych. Napisz tutaj albo na adres [link widoczny dla zalogowanych] jaki mialeś wcześniejszy login a zostaniesz usunięty. Wtedy będziesz mógł jeszcze raz się zarejestrować.
Inne wyjście- załóż drugie konto mailowe Smile

luki_98
Uczeń

Dołączył: 24 Lis 2006

Skąd: ze Świata

PostWysłany: Pią 15:27, 20 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

nie wiem co robić...
wszędzie wchodzę i wyskakują reklamy. Można coś z tym zrobic?
To lekko denerwujące!

Post został pochwalony 0 razy

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Informacje dotyczące rejestracji nowych użytkowników Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Skocz do: